Sekcja: Metody makijażu

JAKIE METODY MAKIJAŻU
PERMANENTNEGO WYKONUJĘ


MICROBLADING

Ręczna metoda pigmentacji brwi polegająca na odtworzeniu naturalnych włosów za pomocą specjalnego piórka. Jeśli zależy Ci na jak najbardziej naturalnym wyglądzie to ta metoda jest dla Ciebie. Pigmentowane włoski świetnie współgrają z tymi rosnącymi naturalnie, dając hiperrealistyczny efekt. Idealna dla osób, które nie podkreślają brwi na co dzień żadnymi kosmetykami, noszą delikatny makijaż bądź wcale. Rekomendowana dla cery suchej.

PUDROWA

Obecnie najbardziej popularna metoda pigmentacji brwi. Wykonywana urządzeniem ze sterylnymi igłami jednorazowego użytku. Daje naturalny efekt pudrowych brwi, muśniętych cieniem. Jeśli podkreślasz brwi w codziennym makijażu i lubisz wyraźniejszy efekt ta metoda będzie dla Ciebie idealna. Intensywność koloru dostosowuję indywidualnie. Zarówno blondynki jak i brunetki nie mają się czego obawiać. Metoda świetnie sprawdza się dla każdego rodzaju cery.

OMBRE/CIENIA

Są to również metody pigmentacji brwi wykonywane urządzeniem. Ombre charakteryzuje się delikatniej zaznaczonymi nasadami brwi, nadając im lekkości. Nie ma mowy tutaj o brwiach przypominających naklejki. Metoda cienia natomiast polega na równomiernym pokryciu brwi kolorem od nasady po same końce.

KRESKI NA LINII RZĘS

Są idealnym sposobem na optyczne zagęszczenie linii rzęs, dzięki czemu wydaje się że jest ich zdecydowanie więcej. Te kreski nadadzą wyrazistego spojrzenia, jednocześnie zachowując bardzo naturalny efekt.

KRESKI - EYELINER

Ile czasu zajmuje Ci namalowanie idealnej kreski na powiece? Stanowczo za dużo? Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zaoszczędzić poranny czas, lubisz aktywność fizyczną, masz jasną oprawę oka czy skłonność do rozmazywania. Grubość kreski i jej styl dopasowuję indywidualnie.

USTA

Makijaż permanentny ust wyrównuje kontur i nadaje im kolor. Możesz zapomnieć o ciągłym poprawianiu ust pomadką i cieszyć się ich perfekcyjnym wyglądem w każdej chwili.

LIFT

LIFT to nielaserowa metoda rozjaśniania niechcianego makijażu permanentnego, oparta na naturalnych składnikach aktywnych. Preparat rozluźnia łączenia międzycząsteczkowe pigmentu, dzięki czemu jest on łatwiej oraz szybciej usuwany ze skóry, podczas naturalnego procesu keratynizacji. Ilość zabiegów jest uzależniona od głębokości i koloru makijażu permanentnego, który chcemy rozjaśnić.