Sekcja: Rekomendacje

REKOMENDACJE


Gorąco polecam Instytut. Pani Marzena pełen profesjonalizm, potrafi sprawić, że czujemy się piękne. Dziękuję i niedługo wrócę po więcej.

Aleksandra Plewnia
Aleksandra Plewnia

Brwi są cudowne, bardzo naturalne, na czym mi zależało! Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Beata Pocha
Beata Pocha

PROFESJONALISTKA przez wielkie P. Wspaniale potrafi doradzić, rozwieje każde wątpliwości! Warto, warto, warto! 🙂

Kornelia Bartoszewska
Kornelia Bartoszewska

Pięknie, delikatnie i z wyczuciem, a do tego miła atmosfera. Serdecznie polecam 🙂

Elżbieta Cz.
Elżbieta Cz.

Polecam Instytut Pięknych Brwi - profesjonalizm, doświadczenie, wiedza oraz Marzena, sama w sobie, definiują to miejsce i chce się tam wracać.

Monika Talik
Monika Talik

Pełen profesjonalizm 🙂 Marzenka to świetny specjalista! Serdecznie polecam.

Monika Balura
Monika Balura

Jestem pełna podziwu dla kunsztu, wykonania oraz niezwykłej wyobraźni Marzeny. Brwi są przepiękne, nie każdy potrafi namalować coś tak, aby wyglądało jak prawdziwe. Polecam z całego serca.

Natalia Gałaszek - Matlak
Natalia Gałaszek - Matlak

Trafiłam do Instytutu pięknych brwi z plecenia koleżanki. Teraz sama polecam Panią Marzenę moim koleżankom. Od samego początku pełen profesjonalizm. Pani Marzena na konsultacji tłumaczy jak będzie wyglądał zabieg i doradza w wyborze koloru oraz kształtu nowych brwi. Sam zabieg, choć lekko nieprzyjemny, przeprowadzony jest w bardzo przyjemnej atmosferze z dbałością o bezpieczeństwo klientki. Efekt fantastyczny! Polecam Instytut pięknych brwi wszystkim Paniom, które marzą o pięknych brwiach ??

Marzena C.
Marzena C.

Perfekcjonizm, poczucie estetyki i ogromna pasja - to cechy, które sprawiają, że Pani Marzenka jest prawdziwą profesjonalistką. Permanentny makijaż brwi spod Jej ręki jest idealny!

Marta Wadas
Marta Wadas

Dziewczyny! Jeżeli zależy Wam na naturalnie wyglądającym makijażu permanentnym to znalazłyście odpowiednie miejsce i osobę do tego stworzoną!

Anna Mróz
Anna Mróz

Kilka lat temu miałam okazję pracować z Marzeną i podziwiać jej klientki z przecudnie wymodelowanymi brwiami henną. Wyglądały jak nierzeczywiste, tak perfekcyjne. Kiedy dowiedziałam się, że zaczęła wykonywać makijaż permanentny - od razu go zapragnęłam. Teraz moje brwi są prześliczne. Poleciłam Instytut pięknych brwi już wielu kobietom i każda jest zachwycona.

Anna Adamus
Anna Adamus

Pasja, którą widać w oczach Pani Marzeny wpłynęła na to, aby oddać się w jej ręce.

Edyta Zakrajewska
Edyta Zakrajewska

Jestem wierna Instytutowi pięknych brwi.

Ewa Bartnicka
Ewa Bartnicka

Microblading daje długotrwały i zarazem naturalny efekt. To dla mnie bardzo ważne. Myślę że każda kobieta, która chce uzyskać taki efekt powinna podarować sobie tą przyjemność i wykonać makijaż permanentny. Moje brwi oddałam w ręce Marzenki i jestem mega zadowolona. POLECAM!!!

Marlena Dyrda
Marlena Dyrda