Makijaż permanentny to świetna alternatywa dla codziennego makijażu, oszczędność czasu i wygoda podczas różnych aktywności (np. basen, siłownia, wakacje).

BRWI – Makijaż permanentny brwi idealnie tuszuje wszelkie mankamenty jak ubytki, słabe włoski lub ich brak, asymetrie. Dodaje wyrazistości spojrzeniu. Jest ramą dla oczu, a odpowiednio dobrany kształt brwi odmładza spojrzenie. Co tu dużo mówić… brwi są najważniejsze!

KRESKI NA POWIEKACH – W zależności od oczekiwanego efektu w Instytucie pięknych brwi wykonuję kreski zagęszczające linię rzęs – bardzo subtelne, dodające wyrazistości i optycznie zagęszczające rzęsy. Drugą wersją jest klasyczny eyeliner – to bardziej ozdobna wersja kreski, daje wyrazisty efekt jak po użyciu eyelinera do kresek. Ogromnym atutem jest to, że kreski permenentne nie rozmazują się.

USTA – Makijażem permanentnym można ożywić kolor naturalnej czerwieni wargowej, aby były bardziej wyraziste, wyrównać ich kształt, ale nie powiększyć (to błędna teoria). Odcień pigmentu dobierany jest do urody klientki, aby wyglądały dobrze od rana bez potrzeby nakładania szminki.