Lekcja makijażu dziennego

Chciałabyś nauczyć się podkreślać swoją urodę na co dzień? Nie miałaś zbyt dużej styczności z kolorowymi kosmetykami i nie możesz nadążyć za coraz to nowszymi trendami? Jeśli tak, to lekcja makijażu dziennego jest dla Ciebie. Przyjrzymy się wspólnie Twojej kosmetyczce lub pomożemy skompletować ją od nowa. Pokażemy najbardziej efektywne i szybkie techniki nakładania produktów, ujawnimy triki ułatwiające aplikację, tak aby Twój poranny makijaż nie trwał dłużej niż 15 minut. Lekcja makijażu zawiera garść teorii oraz praktykę w postaci wykonania makijażu przez makijażystkę wraz z instruktażem na połowie twarzy oraz wykonanie makijażu samodzielnie na drugiej połowie twarzy.

Cena: 350 zł

Jak przygotować się do lekcji makijażu?

Aby makijaż wyglądał na twarzy świeżo i promiennie należy rozpocząć od prawidłowej pielęgnacji twarzy. Zanim umówisz się do nas, postaraj się odpowiednio wypielęgnować i nawilżyć twarz. Kilka dni wcześniej wykonaj sprawdzony peeling. Najlepsze efekty uzyskamy, gdy cera będzie zadbana i zdrowa tzn. bez podrażnień, alergii, suchych skórek, bez świeżej opalenizny.

Oprócz zadbania o cerę, zabierz ze sobą kosmetyki, które już masz w domu, oraz swoje narzędzia do nakładania, czyli gąbkę, pędzle i swój ulubiony tusz do rzęs, jeśli taki posiadasz.

logo instytut pięknych brwi