O brawiach wiemy wszystko

Jesteśmy Marzena i Angelika – o brwiach wiemy wszystko! Razem tworzymy Instytut pięknych brwi i miło nam Cię zaprosić do naszego świata, gdzie z wielką przyjemnością zajmujemy się stylizacją brwi oraz makijażem permanentnym brwi, oczu i ust. To co nas wyróżnia, to naturalność. Udowadniamy, że można mieć piękny makijaż permanentny bez efektu przerysowania oraz stylizację brwi dopasowaną do urody. Odwiedź nas a dopasujemy odpowiedni zabieg do Twoich preferencji!

Stylistka brwi, makijażystka
Angelika to artystyczna dusza, która pewnego dnia postanowiła przerzucić się z płótna i papieru na twarze swoich klientek. Perfekcyjność i sumienność nie pozwala jej wypuścić klientki z niedopracowanym makijażem lub brwiami. Wykona dla Ciebie stylizację brwi, lifting rzęs, makijaż na każdą okazję oraz nauczy Cię makijażem podkreślać swoje piękno na co dzień.
A po pracy…
Jest pasjonatką muzyki reggae i atmosfery muzycznych festiwali oraz koncertów. Od lat oddaję się tej wyjątkowej muzyce, która nie tylko porusza jej duszę, ale także pozwala poznawać artystów z całego świata i tworzyć niezapomniane wspomnienia z przyjaciółmi.
Marzena
Linergistka, stylistka brwi, kosmetolog
Marzena stara się uchwycić indywidualność każdej klientki, podkreślając jej naturalne piękno. Z wieloletnim doświadczeniem w branży, oddaję się swojej pracy z pełnym zaangażowaniem i sercem. Zobaczyć zadowolenie i radość na twarzy swoich klientek to dla niej najlepsza nagroda. Wykona dla Ciebie naturalny makijaż permanentny brwi, ust, oczu, laserowe usuwanie makijażu permanentnego, stylizację brwi i lifting rzęs.
A po pracy…
Odpoczywa na łonie natury, ucieka od zgiełku miasta do lasu, nie pogardzi dobrym deserem.
Angelika
logo instytut pięknych brwi